Cilvēktiesības.info — Latvijai aktuālais cilvēktiesībās

Cilvēktiesības.info ir cilvēktiesību ziņu, viedokļu un tematisko rakstu bezpeļņas platforma. Tā apvieno profesionāļus, akadēmiķus, studentus, nevalstiskās organizācijas un valsts institūcijas, ar mērķi informēt sabiedrību par Latvijai svarīgiem cilvēktiesību jautājumiem un notikumiem gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī, aptverot gan tiesību aktus un notikumus, gan publikācijas, viedokļus un intervijas.

Cilvēktiesības.info saturu veido redaktoru komanda, kuras vadībā darbojas īpaši reportieri, kas seko līdzi jaunumiem un gatavo ziņas par noteiktām jomām vai saistībā ar noteiktām organizācijām, kā arī autori, kas gatavo viedokļu un tematiskos rakstus. Šī platforma ir nevalstiskās organizācijas Baltic Human Rights Society inciatīva, kas uzsākta 2018. gadā, un to finansiāli atbalstījuši Eiropas Savienības Erasmus+ programma (2017-2018), Kultūras ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem (2019, 2022-2024). 

Iesaisties 

Cilvēktiesības.info ir platforma, kas apvieno cilvēkus gan ar vēlmi dalīties cilvēktiesību zināšanās, gan vairāk par tām uzzināt pašiem. Tāpēc aicinām savā komandā reportierus, kas vēlas sekot cilvēktiesību notikumiem noteiktā jomā un par tiem pastāstīt citiem, kā arī autorus, kas vēlas dalīties ar viedokli, dažādības veicināšanai cilvēktiesību diskusijā.

Sazinies: 

Kļūsti par partneri 

Cilvēktiesības.info sadarbojas ar valsts institūcijām un nevalstiskajām organizācijām, kas darbojas cilvēktiesību aizsardzības jomā. Šie partneri publicē preses relīzes par savu darbu un aktuāliem notikumiem sabiedrības informēšanai, kā arī atbalsta mūsu komandu ar padomu savas kompetences ietvaros.

Sazinies: 

Cilvēktiesibas.info

Lasīt vairāk:

Cilvēktiesības.info 2022. gadā – Latvijai aktuālais cilvēktiesībās

Noslēdzies cilvēktiesību rakstu konkurss "Ļauj Cilvēktiesībām Runāt!"