Palīdziet cilvēktiesībām sasniegt cilvēkus

Baltic Human Rights Society cīnās par to, lai ikvienam cilvēkam būtu pieejama svarīga informācija par viņu pamattiesībām. Tāpēc esam radījuši gan izglītojošus un informatīvus, gan pašpalīdzības cilvēktiesību rīkus tiešsaistē, kurus izmanto tūkstošiem cilvēku Latvijā un citās valstīs. Regulāri cenšamies tos uzlabot un atjaunot, kā arī iedzīvināt praksē jaunas un inovatīvas idejas.

Kā bezpeļņas nevalstiskā organizācija esam atkarīgi no donoru un ziedotāju finansiāla atbalsta, lai realizētu savas ieceres cilvēktiesību izglītības īstenošanā. Mūsu veidotie rīki tapuši projektu ietvaros, ko laipni atbalstījušas gan starptautiskās organizācijas, gan Latvijas un citu valstu valdības. Taču lai izveidotos cilvēktiesību rīkus uzturētu pēc projektu noslēguma, kā arī lai veicinātu jaunu ieceru tapšanu, mums nepieciešams jūsu tālāks atbalsts.

Šajā lapā jūs varat ziedot gan mūsu organizācijas strukturālam atbalstam, kas ir īpaši svarīgi jaunu iniciatīvu tapšanā un vienotas cilvēktiesību izglītības politikas veicināšanā, gan arī esošo cilvēktiesību izglītības rīku uzturēšanai un paplašināšanai. 

Jūsu maksājumus ar norēķinu kartēm apstrādā PayPal. Ja dodat priekšroku veikt ziedojumu ar bankas pārskaitījumu, lūdzu izmantojiet šādus rekvizītus:

Saņēmējs: Baltic Human Rights Society
Valsts: Latvija

Banka: AS Swedbank
SWIFT: HABALV22
IBAN: HLV37HABA0551042398342